KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10838161
nr 1083 8161
Gravyrer
2 st, ca 40x50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:56:27
150 kr